HAKKIMIZDA


HAKKIMIZDA
Uluslararası Nakliye sektöründe hizmete başladığımız 1991 yılından günümüze kadar en önemli mottomuz müşteri memnuniyeti olmuştur.

Başta İtalya olmak üzere Tüm Avrupa’da sahip olduğu Euro5 - Euro6 normlarındaki uydu takip sistemiyle 24 saat kontrol edebildiğimiz özmal araç ve ekipmanlarımız sayesinde maksimum düzeyde süratli, güvenilir taşımacılık hizmetini sunmaktayız.

İtalya Trieste ve Milano şehirlerinde bulunan acentalarımız vasıtası ile yüklerinizin kontrolü, depolanması, dağıtım süreçleri ve bilgi akışı en hızlı düzeyde sağlanmaktadır.

Omtrans Lojistik Aş. kuruluşundan itibaren sürdürmüş olduğu hizmetleriyle ve araç yatırımları ile müşteri memnuniyeti odaklı olup sunmuş olduğu ilkeli ve profesyonel lojistik güvencesinden ödün vermemektedir.

Omtrans Lojistik Aş. Alternatif çözüm ortağı anlayışını en üst seviyede tutan, değerlerine inanan, sosyal sorumluluk ve yeşil lojistik konularında iş çevresine örnek olan, rekabet üstünlüğü oluşturan çözümleri ile tercih edilen lojistik firması olmaya devam edecektir.

Copyright © 2022 | Omtrans Lojistik A.Ş. - omtrans.com.tr